Předodletové soustředění

Před týdnem svá doktorská studia zahájili tři naši kolegové z týmu CEM. A už v následujícím týdnu všichni odlétají na své dlouhodobé vědecké stáže do zahraničí …

Jonáš Tuček (na foto čtvrtý zprava) bude pobývat 7 měsíců v Dánsku na DTU v týmu prof. Sigmunda, který patří k světové špičce v oblasti topologické optimalizace. Jakub Liška (třetí zprava) odjíždí na 8 měsíců na jednu z nejlepších evropských univerzit, EPFL, do Švýcarska. Zde se bude věnovat pod vedením prof. Skriverik fundamentálním limitům implantovaných antén. A konečně Vojta Neuman (druhý zleva) odlétá na Aalto University do Finska, kde bude 5 měsíců spolupracovat s prof. Viikarim a prof. Lehtovuori na rozvoji multi-portových a MIMO systémů, které se již brzy začnou objevovat v nových generacích mobilních zařízení.

Šťastnou cestu kluci!